.

Нова Мода Коса Клипови Цвет Corsage Brooch Иглички Лето Цвет Коса Клипови Коса Додатоци Плажа Hairwear

Нова Мода Коса Клипови Цвет Corsage Brooch Иглички Лето Цвет Коса Клипови Коса Додатоци Плажа Hairwear

52.80
DEN 47.00 -11 %

Износ
Това е достапна

Објектите треба да биде во оригинална состојба и пакет со сите componentsand додатоци се вклучени, или можете да одберете да ги имате замена.
Плаќање
1. Ако не ви се допаѓа предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по ред се примени, доколку предмети во вашиот поседување над 4 дена, се смета дека се користи и ние не ќе ја прашање ќе враќање на парите или замена.Ние брод на светот. Контактирате за ако имате било какви прашања кога ќе се плати.
Производ Екранот
Забелешка
1.393 инчен Пакет се Вклучени : 1pc x коса клип Нема Мало Кутија, Спакувани Безбедност во Меур Торба. Сите фотографии се turely shooted од себе, но бојата може да биде различна, поради разликата на monitor settings. Купувачот треба да ни даде слики за дефекти, ние ќе ги провери тоа и решавање на проблемите. Колку за наплата/замена ?
а. Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите - види опис за вистинската големина.
Ставка Опис
Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Објектот Тип : Коса Клип Материјал : Пластични/Смола Боја : Како на сликата покаже Големина : S M L 1 инч = 2. Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови на уредување;
2. Ако можам да направам повеќе цел, може да ми даде повеќе попуст? Како да го направите тоа?
Yes (да).
Враќање
1. Ако цел повеќе од еден, pls контактирајте со нас пред исплата, а потоа ние ќе ви даде попуст, и прилагодување на цената за вашите нарачки. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Можете поддршка Пад на Превозот? Како да го направите тоа?
Yes (да). Ако јас цел тоа, кога ќе брод мојата нарачка?
Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 48 часа (време на работниот ден).
Превозот
1.20%
37%
18%
Целосна Наплата
Велика БРИТАНИЈА
Пристигнуваат го оценувате
2%
10.20%
6%
Целосна Наплата
Канада
Пристигнуваат го оценувате
0%
0. Ако производите се продаваат надвор, тие ќе бидат испратени во 7 дена најмногу.Ние ќе брод од Кина пост за вредност под $150 и тоа трае околу 15-45 дена пристигне;
и ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $150 и тоа трае околу 5-13 дена да пристигнат.Ние ќе рефундирање на дека целосна предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина,
целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба;
3. Се врати превозот треба да се плати од страна на купувачот.Ние нудиме целосна наплата ако havn ' t прими во 45 дена.54 см или 1cm = 0.
Подолу е стандард превозот време резиме,Канада се повеќе време да пристигне,обично од 30 дена повеќе. Ние прифаќаме сите методи за плаќање погоре.80%
50%
Целосна Наплата
Европа
Пристигнуваат го оценувате
2%
15. Сите слики се вистински ?
Yes (да). Ве молиме да направите исплата во рок од 24 часа.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
imixlot
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
GE05079/ru
Метали Тип:
Никој
Тип:
Barrettes
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
косата клип
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
како се покаже слика
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
Клучни зборови:
Коса Додатоци
Клучни зборови:
Дрво Листови Коса Клип
клучни зборови:
жените headwear
клучни зборови:
Hairwear Накит
клучни зборови:
Коса, Накит
Материјал:
Пластични/Смола