.

НОВИ switch D2FC-FL-NH D2FCFLNH D2FC-FL 0.74 N глувчето Микро прекинувач за Патување се префрлите DIP3 20pcs/многу

НОВИ switch D2FC-FL-NH D2FCFLNH D2FC-FL 0.74 N глувчето Микро прекинувач за Патување се префрлите DIP3 20pcs/многу

1200.00
DEN 1116.00 -7 %

Износ
Това е достапна

·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!
.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.

Повеќе информации

боја:
Црна
Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
D2FC-FL-NH префрлате
Карактеристики:
0.74 N
Гаранција:
30 ДЕНА
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
сертификација:
CCC