.

Оригиналниот Kangertech ТОГО Мини Дополнителен Комплет 1600mAh Внатрешна Батерија и 3,8 ml E-сок Капацитет w/ CLOCC Серпентина Електронски Cig Комплет

Оригиналниот Kangertech ТОГО Мини Дополнителен Комплет 1600mAh Внатрешна Батерија и 3,8 ml E-сок Капацитет

1439.52
DEN 1224.00 -15 %

Износ
Това е достапна

Kangertech ТОГО Мини Дополнителен Комплет - 1600m Ah Kangertech ТОГО Мини Дополнителен Комплет карактеристики со нови симетрични проток на воздух, дизајн и 5 LED батеријата индикатор.
Карактеристики : Нови симетрични проток на воздух дизајн Тенок дизајн со 3.8 ml капацитет CLOCC калеми Издржливи завршница, одлично страна чувствуваат 1700m Ah се изгради во Li-батерија 5 LED батеријата индикатор Заменливи Pyrex стакло
Спецификација : Капацитет : 3.8 m L Серпентина : CLOCC Капе совет : ПОМ капацитетот на Батеријата : Вграден-во Li 1600m Ah Полнење : Micro USB полнење порта,DC 5 V/1000m Ah Боја : Црна, Портокалова, Црвена Пакет Содржина 1 x ТОГО МИНИ 1 x CLOCC (SUS316 L) 0.5 ohm MAX 40 W 1 x CLOCC (Ni Cr) 1.0 ohm MAX 15 W 1 x Pyrex стакло 1 x Микро USB кабелот 1 x Прирачник Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава.

Повеќе информации

Фирмверот Upgradeable:
No
Компатибилен Модел:
Електронските цигари
Тип:
Други
Број На Модел На:
ТОГО Мини Дополнителен Комплет
Бренд Име:
kangertech
екран:
Yes
Материјал:
Метал
USB полнач:
Yes
E-сок Капацитет:
3.8 ml
Серпентина:
CLOCC Серпентина
Капацитетот на батеријата:
Вградена Li 1600mAh
Полнење:
Микро USB полнење порта,DC 5V/10
боја:
Црна, Портокалова, Црвена
Излез wattage:
МАКС 40W
Тип:
Vape Целосен Комплет
Карактеристики:
Нови симетрични проток на воздух дизајн
Features1:
Заменливи pyrex стакло