.

2018 Есен Зима Кошули Лабава Породилно Облекува Памук Долг Ракав Мека Блуза Vestidos Бременоста Облека За Бремени Жени

2018 Есен Зима Кошули Лабава Породилно Облекува Памук Долг Ракав Мека Блуза Vestidos Бременоста Облека За Бремени

1007.52
DEN 806.00 -20 %

Износ
Това е достапна


2016 Есен Зима Кошули Лабава Породилно Облекува Памук Долг Ракав Мека Блуза Vestidos Бременоста Облека За Бремени Жени
Големина Информации :
Забелешка : ве Молиме да се споредат детали големина со твое пред купување(1inch=2.54 см) Големина Должина Биста Рамо Сугерираат Тежина Единици cm cm cm kg M 85 98 53 45-55kg L 86 102 54 55-60kg XL 87 106 55 60-65kg 2 XL 88 110 56 65-70kg 3 XL 88 114 57 70-80kg
Answer : ___________________________ Note :
Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина, и им овозможи на 1-3cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Вистинска Слика 1. Бидејќи физички снимање, па облеката треба некои огради, чистење може да исчезне по пеглање. 2. мобилен телефон снимање, камера светло не е добро, ве молиме да се разбере

Повеќе информации

Породилно Големина:
M, L, XL, XXL, 3XL
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук
Јака:
Брод Вратот
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
Envsoll
Боја Стил:
Природна Боја
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
Силуета:
А-Линија