.

2 модел за избор ! Внатрешниот Автомобил Вратата Doorknob се Справи со Сад во Калапи Гарнитури Покрие Намали За KIA Sorento L 2015 2017

2 модел за избор ! Внатрешниот Автомобил Вратата Doorknob се Справи со Сад во Калапи Гарнитури Покрие Намали

918.24
DEN 771.00 -16 %

Износ
Това е достапна

Ние го цениме вашиот Postive Повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS вклучени : 4 парчиња Лесно инсталирање, 3 M лента на грбот. 3m лента : За инсталација, што треба да се користи коса посува да се загрее 3 M лента. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот. Превозот Политика 1.
Авто трим дома
Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Ако проблемот се јавува, контактирајте со нас веднаш со било кој e-mail барање. Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот ". Ако не можеше да се добие во време, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! За време на испорака 1, Нашиот систем ќе ви ги понудиме некои превозот начин за избор, кога ќе се направи нарачка. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по добиени проверена плаќање.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме !
Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот Одговара За KIA Sorento L 2015 2016 2017 само Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Ние сме компанија, нашите ќе имаат некои викенд или празник. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш. За Даночни Увозни давачки,даноци и давачки кои се купувачот одговорност. Инаку, договорот е конечна. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 15-28 работни дена за пристигнување. Сите производи се квалитетни проверени. Ние веруваме дека нашите предмети се така најдобро. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми / прашање / sconcerns. По топлина тоа, ќе повеќе лесно да се инсталира и повеќе стабилност. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Тоа е меѓународен shpping, некаде парцела имаат проблем на патот или на Царинската управа. Ние сме убедени ќе биде среќен со Купувањето. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор. Се Враќа Политика 1. Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
За KIA Sorento L 2015 2016 2017
Бренд Име:
lapetus
Налепница Сместување:
Внатрешна
Модел:
Други
Објектот Висина:
0inch
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Вид На Налепница:
Други
категорија:
За KIA Sorento L 2016 година