.

10-120MM2 Свиткување алатка JY-10120 Прирачник Жица Свиткување Алатка Прирачник за компресија алатка со долга рачка

10-120MM2 Свиткување алатка JY-10120 Прирачник Жица Свиткување Алатка Прирачник за компресија алатка со долга

1187.52
DEN 1128.00 -5 %

Износ
Това е достапна


10-120 MM2 Свиткување алатка JY - 10120 Прирачник Жица Свиткување Алатка Прирачник за компресија алатка
со долга рачка
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : механичка сила Crimping клешти
Модел : JY-10120
Компресија опсег : 10-120mm2
Материјал : леано железо
Пакет големина : 56*22*6 CM
Тежина : 4 KG

Повеќе информации

Тип:
Рачни Алатки,Клешти
Бренд Име:
ZJMZYM
Големина:
56*22*6CM Package
Пакет:
Кутија
Број На Модел На:
JY-10120
Број на Парчиња:
1
DIY Материјали:
Металугрија
Примена:
механичка сила Crimping клешти
Број На Производ:
FC623
Име на производ:
механичка сила Crimping клешти
Модел:
JY-10120
Компресија опсег:
10-120mm2
Материјал:
леано железо
Пакет Големина:
56*22*6CM
Тежина:
4KG