.

CIVICHIC Топло Подарок Поврзана Шапка Шамија Ракавица 3 Компјутери Set Сомот Headwear Капа Згусне Белезници Прекрасна Pompons Shawl Капчиња Beanies SH195

CIVICHIC Топло Подарок Поврзана Шапка Шамија Ракавица 3 Компјутери Set Сомот Headwear Капа Згусне Белезници

3570.72
DEN 1786.00 -50 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Акрилик
Стил:
Моден
Број На Модел На:
SH195
Објектот Должина:
190cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
21cm
Шаблон Тип:
Цврста
Тип На Објект:
Шамија, Шапка & Ракавица Поставува
Материјал:
faux волна
боја:
Беж,Розова,Црвена
Сезони:
зима,есен,пролет