.

4 парчиња PDC паркинг Сензор За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ IV БОРА TDI TOUAREG СЕДИШТЕТО 1J0919275B / 1J0 919 275 Б,0263009588, 3D0998275A, 3D0998275D

4 парчиња PDC паркинг Сензор За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ IV БОРА TDI TOUAREG СЕДИШТЕТО 1J0919275B / 1J0 919 275 Б,0263009588,

DEN 2016.00

Износ
Това е достапна

Ние го цениме нашите клиенти неверојатно.Нови PDC Сензор За "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ IV БОРА TDI TOUAREG СЕДИШТЕ1 J0919275 B / 1 J0 919 275 Б Цена е за 4 pc
I. e Packet и Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта се нашите приоритетни couriers. Ние ќе го реши секој проблем за купувачите. Ние одговор на нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее. Превозот на истиот ден пред 15 : 00 Пекинг Пат или во рок од 24 часа од работниот ден по приемот на вашата расчисти исплата. Купувачите мора да контактирате со нас за да побарате Враќање на Одобрението Број (ИСТРЧА) ако купувачи испратите нешто назад. Ние работат од 8 : 30 до 21 : 00 Пекинг за Време на работни денови. Објектот обично доаѓа во рок од 8-18 работни дена по испратена. Дел Број За "ФОЛКСВАГЕН" 1 J0 919 275 Б За "ФОЛКСВАГЕН" 1 J0 998 275 Б За "ФОЛКСВАГЕН" 1 K0 919 275 За Bosch 0 263 003 187 За Bosch 0 263 009 588 За "ФОЛКСВАГЕН" 3 D0 998 275 За "ФОЛКСВАГЕН" 3 D0 998 275 D I II. Ќе добиете нашиот одговор во рок од 24 часа во работни денови или веднаш. Секој објект е строго испитуваат за да се избегне defectiveness, и sturdily спакувани за да се избегне оштетување за време на породувањето, со цел дека ние ве уверам да го добиете вашиот објекти совршен. Ве молиме бидете сигурни дека вашата Aliexpress адреса ажурирани. Врати објектот се користи, оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Акции, Превозот и Гаранција Предмети во Парк Превозот Веднаш Непобедлива Цена Квалитет Гаранција : 24 Месеци II. Ако дефектен примени (ретко се случи), ние ќе наплата тебе или брод ќе замена. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор. Ние и понатаму сме стандард 30 дена политика на враќање. ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ЦЕНАТА НА ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО НЕ ВКЛУЧУВА ЦАРИНСКИТЕ ДАВАЧКИ, ЛОКАЛНИ ДАНОЦИ, УВОЗНИТЕ ТРОШОЦИ И ДРУГИ РАЗНО ТАКСИ . Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас, ве молиме оставете добар фидбек до нас ако се задоволни со нашите производи и услуги. Вашиот ажуриран адреса ќе се олесни couriers за испраќање објекти за да можете брзо и безбедно. КУПУВАЧИТЕ ТРЕБА ДА ГИ СНОСИ НИВ. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress Порака, e-mail или телефон ако неочекуваните за секое прашање и прашање. Целосна наплата ќе се доделува ако се врати објектот е во оригинална амбалажа. ПОСЕБНА ЗАБЕЛЕШКА : КУПУВАЧИ ОД АРГЕНТИНА И БРАЗИЛ МОРА ДА НИ ОСТАВИ ЕДЕН ОД СЛЕДНИТЕ БРОЕВИ : ЛИЧНА КАРТА БРОЈ, ДДВ БРОЈ, CNPJ БРОЈ ИЛИ CPF БРОЈ ОД ПОРАКАТА. Компатибилност
1. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Ние сме за учење и подобрување на нашите услуги за подобро и подобро, и вашето задоволство е првиот гол дека ние ги извршуваат.
Купи со доверба, 100% гаранција за квалитет. БЕЗ ЕДЕН ОД НАВЕДЕНИТЕ БРОЕВИ, ВАШАТА ЛОКАЛНА ЦАРИНСКА КУЌАТА ЌЕ ИМ ОВОЗМОЖИ ДОЗВОЛА ВЕРОЈАТНО.

Повеќе информации

Материјал:
1J0919275B / 1J0 919 275 Б,0263009588, 3D0998275A, 3D0998275D
Број На Модел На:
PDC паркинг Сензор За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ IV БОРА TDI TOUAREG СЕДИШТЕ
Бренд Име:
NSGMXT
Име:
pdc сензор
Употреба:
За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ IV БОРА TDI TOUAREG СЕДИШТЕ
ОЕМ Бр 1:
1J0 919 275 Б
ОЕМ Бр 2:
1J0 998 275 Б
ОЕМ БР.3:
1K0 919 275
ОЕМ БР.4:
0 263 003 187
ОЕМ БР.5:
0 263 009 588
ОЕМ Бр 6:
3D0 919 275 D
ОЕМ Бр 7:
3D0 998 275 НА
ОЕМ Бр 8:
3D0 998 275 D