.

100pcs 40 Pin 2.54 mm Десен Агол Еден Ред Pin PCB Заглавие

100pcs 40 Pin 2.54 mm Десен Агол Еден Ред Pin PCB Заглавие

172.32
DEN 146.00 -15 %

Износ
Това е достапна


100pcs 40 Pin 2.54 mm Десен Агол Еден Ред Pin PCB Заглавие

Повеќе информации

Број На Модел На:
40 Pin 2.54 mm