.

10PCS/МНОГУ К Тип Thermocouple Сонда Сензор За Дигитален Термометар 1M T0241 P

10PCS/МНОГУ К Тип Thermocouple Сонда Сензор За Дигитален Термометар 1M T0241 P

DEN 335.52

Износ
Това е достапна

10 PCS/МНОГУ К Тип Thermocouple Сонда Сензор За Дигитален Термометар 1 M T0241 Стр Боја : Сива пакет се вклучени : 10 парчиња

Повеќе информации

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
TP-02
Бренд Име:
Anseny