.

автомобил резерви паркинг камера rainproof функција со Висок resolutio 4.3 боја на автомобил следење на Hyundai IX35 2010/2012/tucson 2011

автомобил резерви паркинг камера rainproof функција со Висок resolutio 4.3 боја на автомобил следење на Hyundai

1719.36
DEN 1462.00 -15 %

Износ
Това е достапна

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Се применува за Оригиналниот автомобил Snap-in дизајн, тоа е лесно да се инсталира.02 Лукс Леќа : 23 мм Видите Агол : 170 степен Sync. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.3" паркинг следење
2 power кабел
1 Видео кабел
1 упатство
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ТВ систем : PAL/NTSC Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии Ефективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V) Минимум Осветлување : 0. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Паркинг камера paremeters
Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. High-definition и 170 степен широк агол на гледање. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ви благодарам многу за вашиот очекувајте
Сакаат ќе имаат среќен ден!!!
.3" екран во боја количка за LCD монитор Висока резолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H Спецификации : Домување материјал : ABS пластика големина на Екран : 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.0 Vpp, 75 Ohm Баланс на Белата боја : Автоматски Напојување : DC 12 V Тековната Потрошувачка : 90m A Оперативни Температура : -20 до + 70°C, 95% RH максимална Температура на Чување : -40 до + 100°C, 95% RH максимална Вода-доказ : IP69 K
Деталите на мониторот
Автомобил следи параметри 4. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Сместување:
Sunvisor
Бренд Име:
BARCEEN
Објектот Тежина:
650g
Објектот Големина:
31*11*7
Големина На Дисплеј:
4.3
Име На Модел:
JF-М-001
Резолуција:
800x480
Материјал Тип:
ABS
Функција:
автомобил задна камера и монитор
Резолуција:
800*480
Големина На Екранот:
4.3 ретровизор
Школка Материјал:
Пластични
боја:
Црна
Жица или Безжично:
Жица
оригинал или универзална:
оригиналниот
слика snsor:
hd ccd слика
Леќа агол:
170 Агол
Ноќ визија:
Yes