.

Есен Мода и Стил Девојки Облека Поставува Спортски носат Долги Ракави Рози Флорални Везени Sequin Детска Облека Поставува

Есен Мода и Стил Девојки Облека Поставува Спортски носат Долги Ракави Рози Флорални Везени Sequin Детска

815.52
DEN 489.00 -40 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 18 МИЛИОНИ
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Флорални
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
300150
Затворање Тип:
Pullover
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува