.

Црквата Влезот Тифани стил стакло Бакар ѕид Светилка Arandela Арапските Модерна едноставна Бакар шарени чаша Ѕид sconce Aisle Светла

Црквата Влезот Тифани стил стакло Бакар ѕид Светилка Arandela Арапските Модерна едноставна Бакар шарени чаша

DEN 10368.00

Износ
Това е достапна


[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483]
[xlmodel]-[производи]-[5483] Претпоставувам дека Ти се Допаѓа..
[xlmodel]-[custom]-[5476] Опис-ѕидот светилка
Материјал : Бакар,метал,стакло абажур
*Големина : за Долга 14 см,широка 14cm *Висина 36 см види слика за детали
*Lightsource & bulbholder : E27, 1 светилки/светла*5 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалица
lightsource/светилки не се вклучени
Боја : мулти бојавиди слика за детали
Напон : 110 V - 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)
Напомена : Ако сте Шведска или Ru ssian Федерација buyerplease оставите вашето име и презиме, кога прави нарачка
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Повеќе информации

Бренд Име:
svitz
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Бакар
Стил:
Југоисточна Азија
База Тип:
E27
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Обоено стакло
Материјал:
Стакло Камен
Број на извори на светлина:
1
Техника:
Помина мелење
Примена:
Трпезарија
Осветлување Област:
5-10square метри
Употреба:
Индустриски
Гаранција:
2
Број На Модел На:
Внатрешното Осветлување
Карактеристики:
внатрешен ѕид светлина
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Боја На Каросеријата:
Сина,Зелена,Црвена,Бела,Жолта,Слива,Светло Зелена,Deep Blue,Мулти
Тип На Прекинувач:
Knob префрлување,Допрете го On/Off Прекинувач
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Напон:
110-240V