.

полна боја дијамант жито волна модата жените голема scarfs shawl pashmina 70x200cm трговија на големо и мало

полна боја дијамант жито волна модата жените голема scarfs shawl pashmina 70x200cm трговија на големо и

DEN 2400.00

Износ
Това е достапна


нашите оригинални продавница :
"WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012
сега ажурирани одделение како компанија тука
добредојдовте нови & стари клиенти да patronize
100% волна средината на дебели
содржина : >95%
мека топло. издржливи & удобно
дизајниран & изменуваат од страна на ЕУ, 2016
висок квалитет направени во Внатрешна Монголија и Кина
70x200cm. 2x10cm
дијамант жито
црвен портокал
црвена

Повеќе информации

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Перка Dreey
Број На Модел На:
dqn16c2
Марами Тип:
Pashmina
Марами Должина:
>175cm
Материјал:
Волна
Комбинација:
еден дел,не се вклучуваат било какви други додатоци