.

Трговија на големо /мало,бесплатен превозот, 5-10.5 cm месечината торта фах тесто пакување, пластична кутија 95-100pcs

Трговија на големо /мало,бесплатен превозот, 5-10.5 cm месечината торта фах тесто пакување, пластична кутија

984.00
DEN 748.00 -24 %

Износ
Това е достапна


Име : Плоштадот фах 50g Спецификации : 6 * 6cm дебели 18 C Внатрешен дијаметар 5.0 CM висока 3.5 надворешниот дијаметар од околу 6.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Белешки
* Микс.5 CM Tori дијаметар 6 * дното дијаметар 5.5 cm во дијаметар и 1.0 внатрешен дијаметар е калибар 8.4 СМ висок 63g Спецификации : Должина 6.0 CM под калибар од околу 6.5 CM надворешен дијаметар од околу 6. Дијаметар на месечината торта направена од 125 грама е 7 cm.5 cm во дијаметар, а висината е околу 3 см.
100 g круг притисни месечината торта мувла 1 фунти може да се направи пет колачи , круг месечината торта е 6. Ве молам, разберете дека превозот чело на Кина пост воздух mail и ЕМС не е ист, ние ќе брод надвор предмети од Кина Пост воздух mail не со ЕМС кога ќе изберете ЕМС бесплатен превозот.3 CM месечината торта 80g Спецификации : Должина 8.3 СМ висок 3.5 cm во височина
500 g круг притисни месечината торта мувла 1 фунти може да се направи месечината торта , круг месечината торта е 16 cm во дијаметар и висина од 2 cm . 3, ве Молиме Имајте во предвид : нашата y ellow Мотив , црвено Мотив , бела Мотив , може да не се мешаат едни со други .5 cm во височина
500 грама на рачен кружни месечината торта мувла 1 фунти може да се направи 1 месечината торта , круг месечината торта е 16 cm во дијаметар и висина од 2 cm .
2, 50 грама на месечината торта мувла направена од месечината торта е 4.7 125g Спецификации : 9.0 надворешниот дијаметар од околу 8.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/ UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне. Круг месечината торта е 4,5 см во дијаметар .5 Дното дијаметар 6.5 CM Tori дијаметар 5.7 СМ висок 3.5 СМ * Висок 2.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.5 cm во дијаметар и 1.5 CM дијаметар од околу 7.5 CM околу 2.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.0 CM * Висок 2.5 CM под калибар од околу 6.
125 g круг притисни месечината торта мувла 1 фунти може да се направи четири колачи , круг месечината торта е 7 см во дијаметар и 2,5 cm во височина
250 g круг притисни месечината торта мувла 1 фунти може да направи два колачи , круг месечината торта е 12.5 надворешниот дијаметар од околу 7.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.0 CM висока 2.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.

Повеќе информации

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
FANYI
Број На Модел На:
S M
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
Непристојни Слика:
No