.

60L Отворено Кеси Мултифункционален Воена Тактичка Ранец Пешачење Кампување Пешачење Торба Спортски Торби

60L Отворено Кеси Мултифункционален Воена Тактичка Ранец Пешачење Кампување Пешачење Торба Спортски Торби

4702.08
DEN 2398.00 -49 %

Износ
Това е достапна


60 L Отворено Кеси Мултифункционален Воена Тактичка Ранец Пешачење Кампување Пешачење Торба Спортски Торби
КАРАКТЕРИСТИКИ : 100% Сосема Нов
Материјал : оксфорд ткаенина
Мултифункционален : Ранец,рачна ташна,Торба 3 во 1
Поместена и удобно ранец рака
Боја : Црно, Кал, Зелена, КП маскирна, ACU маскирна, Џунглата дигитални за вашиот избор
Голем Капацитет : За 60 L
Големина : за 65 CM*25 CM*32 CM (H*W*L)
Тежина : 1485g
2 странични воздушни перници на грбот
Забелешка : ве Молиме овозможи мали димензии грешка за рачно мерење, ви благодариме!
Пакет Содржина :
1 x Отворено Тактички Торба
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

Повеќе информации

Пол:
Унисекс
Функција:
Никој
Ранци Тип:
Softback
Материјал:
Најлон
Дожд Маска:
Yes
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Број На Модел На:
Тактички Ранец
Капацитет:
60 Литри
Боја:
Маскирна
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Торба Demension:
висок 65cm* широк 35cm* дебела 25cm