.

YAOPEI ОЕМ 09377680 16238399 12219388 16196060 22678829 30593381 Гориво Пумпа Резервоар за Притисок Сензор За GMC 2.0 2.2 L L 2.4 L Мотор

YAOPEI ОЕМ 09377680 16238399 12219388 16196060 22678829 30593381 Гориво Пумпа Резервоар за Притисок Сензор

975.84
DEN 771.00 -21 %

Износ
Това е достапна


Детали за производот ОЕМ 09377680 16238399 12219388 16196060 22678829 30593381 Гориво Пумпа Резервоар за Притисок Сензор За GMC 2.0 2.2 L L 2.4 L Мотор
Нашите Услуги :
Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.
Гаранција :
Секој објект е строго се тестираат пред пратката. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас. Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест. Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Наплата & Враќање :
Ќе има 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, вашиот причина за враќање, и вие сте Aliexpress ID. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Можете исто така да одберете да ги имате замена
Увозни Давачки :
Треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша parce
Превозот И Испорака На Време
Се Врати И Повратни Информации

Повеќе информации

Hysteresis:
Стандард
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Резолуција:
Стандард
Чувствителност:
Стандард
линеарна:
Стандард
Стил:
Varistor Тип
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
Стандард
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Повторливост:
Стандард
Бренд Име:
YAOPEI
боја:
како Слика
паркинг:
неутрален пакување(бела кутија) или како вашето барање
Тип:
TPMS вентилот на Гумата
OE.:
ЗА GMC
квалитет:
Висок квалитет
испорака:
1-7days
Warrantly:
1 години
Производот:
Гориво Пумпа Резервоар За Притисок Сензор