.

Моден Бенд Зелен Камен Кубни Циркони За Жените Клип Обетки Сребрен Накит Бесплатен Превозот LS070

Моден Бенд Зелен Камен Кубни Циркони За Жените Клип Обетки Сребрен Накит Бесплатен Превозот LS070

412.32
DEN 231.00 -44 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Главниот Камен Боја:
Зелена
Бренд Име:
FAHOYO
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
LS070
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро,Сребро Позлатен
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Зелено И Бело
Главниот Камен:
Кубен Циркони
квалитет:
ААА+
Земја на Производство:
Кина