.

Моден Жени, Девојки Монтажни Јаки Гроздобер Кристал Бисери Кошула, Џемпер дно beading проверете ткаенина лажни јака

Моден Жени, Девојки Монтажни Јаки Гроздобер Кристал Бисери Кошула, Џемпер дно beading проверете ткаенина лажни

287.52
DEN 270.00 -6 %

Износ
Това е достапна


Врат Должина : 42cm Јака Широк : 6cm Рамо : 36cm Пред : 32cm Назад : 32cm

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Коска
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
123
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Никој
Функција:
Порака Потсетник
Бренд Име:
Waledise