.

2017 FMA Тактички Skirmish Airsoft Балистички Шлем Со 1:1 Заштита на Туп MOLLE Воена Опрема Лов Борба TB1010 Б.К.

2017 FMA Тактички Skirmish Airsoft Балистички Шлем Со 1:1 Заштита на Туп MOLLE Воена Опрема Лов Борба TB1010

3599.04
DEN 3419.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања или било кои не се задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил, ние ќе биде многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да ви помогне да се, ви благодарам, Нашите Бизнис-Time : 8 : 00 часот-5 : 30 (понеделник - сабота) Пекинг време
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвездички коментари, ние ќе бидеме благодарни. За Бразил купувачи, доколку е потребно, ве молиме оставете ги вашите лични Данокот на Додадена Вредност (ДДВ) број, кој може да ви овозможи да го добиете вашиот пакет побрзо и посигурно. Ако сте во итна потреба на овој пакет, ве молиме контактирајте со нас пред ставање на ред и изберете го вашиот повеќето задоволително испорака компанија. Врати производот мора да биде во оригинална пакет и државата. Ако сте купувачот во руската Федерација изберете руската epacket, кога ќе го примите известување на поштата треба да биде во рок од петнаесет дена во вашата локална скопска да се соберат вашиот пакет, бидејќи агенцијата за вработените нема да бидат испратени до вашиот дом. Ние ќе го добиете парите назад откако ќе го добие пакетот. Бидејќи вашиот коментар во нашите успех во бизнисот се многу важни.
TB1010 FMA Балистички Шлем Со 1 : 1 Заштита на Туп DE
TB1010 FMA Балистички Шлем Со 1 : 1 Заштита на Туп FG
Известување
1. Ние ќе се потрудиме да ви помогне да се избегне данок, но ние не сме одговорни за данок.39 инчен
5. Враќање
1. Купувачите во руската федерација и Украина треба да го оставите вашето име и презиме, во спротивно, вашиот пакет ќе биде одбиена од страна на поштата. Вашиот пакет ќе биде предаден вашата нарачка адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно., DE и FG Три бои
TB1010 FMA Балистички Шлем Со 1 : 1 Заштита на Туп Б.

Повеќе информации

Големина:
L 57 cm to 62 cm, M 53 cm to 57 cm
Бренд Име:
TB-FMA
Сезоната:
Универзална
Применливи Луѓе:
Мажи
Возраст:
>14 Години
Материјал:
ABS
Спорт:
Планина-качување
Глава Турнеја:
58-60cm
Стил:
Половина покриени
Број На Модел На:
tb1010
Тип:
Шлем
Материјал:
ABS Пластика
Глава Турнеја:
58-60cm
Употреба:
Тактички Skirmish Airsoft Шлем
Функција:
Bulletproof(Макбаскет)
боја:
FG/Б.К/DE
MOLLE Опрема Шлем:
лов шлем
Кс Шлем:
шлем, балистички
Outerdoor Спорт Campling Шлем:
CP Шлем
Lvel на Заштита:
Второ ниво
Прилагодливи или не:
На knob да се прилагоди на шлем стегање