.

2017 Нови Лето Стил Сандали Жени Секси мода Голема Големина 33-48 Дама Чевли Супер Висока Пета Жените Пумпи свадба Партија чевли 431-2

2017 Нови Лето Стил Сандали Жени Секси мода Голема Големина 33-48 Дама Чевли Супер Висока Пета Жените Пумпи

768.00
DEN 730.00 -5 %

Износ
Това е достапна


ИМАМЕ НАПРАВИ 28-54 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,
ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИ
АКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

Повеќе информации

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Повод:
Партија
Сандала Тип:
Гладијатор
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
3-5cm
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Бренд Име:
LANYUXUAN
Шаблон Тип:
Цврста
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
jyz-431-2
Моден Елемент:
Кристално
Горниот Материјал:
Стадото
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Тока
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените