.

DC-DC 5 V До 12 V USB Конвертор се Зголеми Чекор До Моќ Модул Напон Оценка 5 W

DC-DC 5 V До 12 V USB Конвертор се Зголеми Чекор До Моќ Модул Напон Оценка 5 W

53.76
DEN 48.00 -11 %

Износ
Това е достапна


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Електрични компоненти Боја : Видете слики Опис : 1. Влезен напон : DC 4.2 V-5.2 V (Моќ Банка е 5 V) 2. valtage Излез : наизменична СТРУЈА 12 V 3. Тековната максимална излезна модул е 2 A, по бустер може да се користи за сите уреди во 1А Големина : 4.5*1.5 cm/1.77"*0.59" Количина : 1 Pc Не Мало Пакет Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 Pc x DC-DC 5 V До 12 V USB Конвертор се Зголеми Чекор До Моќ Модул Напон Оценка 5 W

Повеќе информации

Тип На Мотор:
Stepper Мотор
Број На Модел На:
C18-1A0979