.

Висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик Торта Леб Клип Храна Тонг Торта Десерт Колачи Менгеме Скара СКАРА Алатки Кујнски прибор

Висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик Торта Леб Клип Храна Тонг Торта Десерт Колачи Менгеме Скара СКАРА Алатки

712.80
DEN 670.00 -6 %

Износ
Това е достапна


Почитувани Купувачи,
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации,сте задоволни со
нашите производи,е најголемата движечка сила на нашите внимателни
менаџмент. ви благодарам многу.
задебелување на Храна Тонг леб Торта Десерт Колачи Менгеме Вклучена Скара клип свадба партија материјали
Карактеристики :
100% нов и висок квалитет
Кујна Мултифункционален BBQ Клип од не ' Рѓосувачки Челик Пластични Отпорни на Топлина Кујна Маша Вечера Алатки за Печење Леб Служат Маша
Тип : BBQ Клип, Печење Клип, Храна Клип, Dinier Клип, BBQ Маша, Готвење Toold, Готвење Клип, Леб Клип
пакетот вклучува :
1 x храна клип

Повеќе информации

Тип:
Прибор
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
Halojaju
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
zuan478
Прибор Тип:
Маша
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Должина:
25.4 cm
е - прилагодена:
Yes
Употреба:
СКАРА, бифе, пекарница, итн.
Тип На Производ:
скара клип
Додаток Тип:
Печење Менгеме
Функција:
Лесно Се Чисти,Отпорност На Топлина,Не-Стап
Број На Модел На:
скара клип
Тип:
партија материјали