.

Злато Среќен Роденден Торта Toppers, Златен Сјај Роденден & Ѕвезда Торта Toppers, Роденденска Торта Toppers, Асортиман Пакет

Злато Среќен Роденден Торта Toppers, Златен Сјај Роденден & Ѕвезда Торта Toppers, Роденденска Торта Toppers,

DEN 239.52

Износ
Това е достапна


Рачно изработени црното злато сјајот Срцето Cupcake Toppers Опис на Производот
Материјал : Хартија, големина : 1 x среќен Роденден
2 x 5cm ѕвезди
3 x 3.5 см ѕвезди
2 x 1,5 см ѕвезди Пакет Содржина : Овој оглас е за пакет на 7 светкавиот злато ѕвезда торта toppers и големо '30'.
*Ве молиме имајте предвид* на предната страна на cupcake toppers е злато и на задната страна е обична Бела . Јас се користи високо квалитетен материјал рачно изработени / не-инфериорни материјал споредливи сјајот хартија, ѕвездите не ќе падне сјајот , ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите. Забелешка : Ако ви е потребна различна големина на торта toppers или различни бои ,ве молиме испратете порака со висината и бои што би сакал,ви благодариме. Ако ви требаат големи нарачки,па ве молиме да се овозможи 1-3 недели за објектот за производство. Ве молиме пратете ми порака за специфични пресврт пати.

Повеќе информации

боја:
ohter боја, Сребро, Злато
Повод:
Роденден,Забава,Големиот Настан
Број На Модел На:
252
Шема:
Писмо
Материјал:
Картон