.

Бренд LEHNO Мода Момчиња Џемпер Студентите Училиште Униформа Блузи за Деца Плетени Џемпери Девојки Џемпер Вест Плетени

Бренд LEHNO Мода Момчиња Џемпер Студентите Училиште Униформа Блузи за Деца Плетени Џемпери Девојки Џемпер Вест

DEN 1392.00

Износ
Това е достапна

Бренд LEHNO Мода Момчиња Џемпер Студентите Училиште Униформа Блузи за Деца Плетени Џемпери Девојки Џемпер Вест Плетени
Големина Информации
XS : 110cm (одговара за 100-102cm)
S : 120cm (одговара за 110-122cm)
М : 130cm (одговара за 120-132cm)
L : 140cm (одговара за 130-142cm)
XL : 150cm (одговара за 140-152cm)
Ве молиме изберете големина според висината на вашето дете,ве молиме изберете поголем големина ако вашето дете е повеќе fatter или повеќе повисоки од иста возраст. детали за производот

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L, XL
Употреба:
Училишни Униформи
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
LEHNO
Број На Модел На:
007#
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Тип На Објект:
Блузи
Сезоната:
пролетта и есента
Референтна висина:
110, 120, 130, 140, 150
боја:
темно сина,црвена