.

CO2 Чаша Вода Трева Црвени Црви Храна Првенство Риба Фидер За Аквариум Пејзаж

CO2 Чаша Вода Трева Црвени Црви Храна Првенство Риба Фидер За Аквариум Пејзаж

157.92
DEN 131.00 -17 %

Износ
Това е достапна


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Стакло во Боја : Транспарентна Важечки за сите видови на слатководни и saltwater аквариум, мали тропски риби се хранат Преку панталони облик внесувач, продолжен живо инсекти во цилиндар по опстанокот време, риба се принудени во конкуренција за храна во процесот на производство на глад, и конкуренцијата во истото чувство на итност, така што нејзиното тело боја е подобро да се покаже и да се зголеми уживањето на хранење Вшмукување чаша тип фидер може, исто така, како аквариум, ракчиња цилиндар planarian фати, намалување на штета на planaria, leech на младите, ракчиња Големина : Види на сликата Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Pc CO2 Чаша Вода Трева Црвени Црви Храна Првенство Риба Фидер За Аквариум Пејзаж

Повеќе информации

Број На Модел На:
2S9173
Материјал:
Стакло