.

Микро USB OTG Адаптерот за Samsung, HTC, LG, Sony Xiaomi Meizu Leagoo м5 Андроид мобилен телефон, Таблет Микро usb OTG Кабел

Микро USB OTG Адаптерот за Samsung, HTC, LG, Sony Xiaomi Meizu Leagoo м5 Андроид мобилен телефон, Таблет Микро

DEN 41.28

Износ
Това е достапна

Карактеристики : Висок Квалитет и Паметни За Микро USB Уред Со ДОМАЌИНОТ OTG,не се OTG Функција е без работа, Пакување содржина : 1 x Микро USB OTG Адаптерот

Повеќе информации

Должина на кабел:
Други
боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Број На Модел На:
О-092