.

Пластични Микроскоп Слајдови Кутија 100pcs Патолошки Слајдови Складирање Носителот Случај

Пластични Микроскоп Слајдови Кутија 100pcs Патолошки Слајдови Складирање Носителот Случај

DEN 456.00

Износ
Това е достапна

Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати. tems на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата потврда и можете да ги добиете во рок од 7-21 работни дена. Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите.Јас' обезбеди онлајн услуга во 9 : 00 ЧАСОТ-23 : 00ЧАСОТ. Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас во Контакт со Нас
Ако имате било какви прашања,молам контактирајте ме преку tardermanager или Порака јас ќе одговори на вашата порака брзо. Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 21 работни дена или повеќе.
Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ако постои каква било штета или недостиг на вашиот парцела, контактирајте со вашиот Пост Канцеларија или Изразат компанија веднаш, ве Молиме да испратите видео или фотографии за нашата услуга на персоналот во исто време. Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно. Боја ќе се испрати случајно!
Внимание Ве Молиме :
Само Празни Кутии, Слајдови Не Се Вклучени
Боја ќе бидат испратени по случаен избор
Слики
Превозот
Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите. Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Карактеристики
Пластични Микроскоп Слајдови Кутија 50pcs Патолошки Слајдови Складирање Носителот Случај
Материјал : Пластика може да собере 100 компјутери слајдови Примена : за Примерок подготовка, слајдови складирање.
Брод-да Дестинации
Превозот Транзит Пати
Руската Федерација
10 до 20 работни дена
Сад
5 до 15 работни дена
Обединето Кралство
5 до 10 работни дена
Франција/Шпанија/Германија
5 до 12 работни дена
Австралија/Канада
5 до 10 работни дена
Други Земји Во Европа
Повеќе Од 20 работни дена
Се проценува дека времето за испорака погоре е ЕМС. Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Позитивен фидбек ќе ме охрабри да обезбеди подобра услуга. Ние се грижиме за нашите редовни клиенти,а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме што е во моја моќ да им помогне на вас.
Ние нудиме ЕДНА Година Бесплатна Гаранција за сите наши објекти (Не вклучувајќи штета направени од страна на корисникот). Ако постои каква било штета или недостиг на вашиот парцела, контактирајте со вашиот Пост Канцеларија или Изразат компанија веднаш, ве Молиме да испратите видео или фотографии за нашата услуга на персоналот во исто време.

Повеќе информации

Теорија:
Стерео Микроскоп
Бренд Име:
SRATE
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Drawtube:
Бинокуларна
Број На Модел На:
Патолошки Слајдови Складирање кутија
Материјал:
Метал, Стакло, Пластични