.

Мајка Љубов 5D Diy Дијамант Везови Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Дијамант Мозаик Дома Декорација Полн Плоштад RS677

Мајка Љубов 5D Diy Дијамант Везови Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Дијамант Мозаик Дома Декорација Полн

571.20
DEN 325.00 -43 %

Износ
Това е достапна


Наслов : Мајка Љубов 5 D Diy Дијамант Везови Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Дијамант Мозаик Дома Декорација Полн Плоштад RS677
Answer : ___________________________ Note : Ние сите дијамант сликарство Ки т не спаѓаат надвор од рамката на границата! Ако моделот и големината не е задоволи вас во нашата продавница. Ве молам да ми кажете што моделот и големината дали ви се допаѓа, ние ќе сопствени-направи за вас и да ви даде разумна цена.
Дијамант крпа Големина : Како погоре
За ефектите
Поголем големина, подобар ефект! секој дијамант големина : од 2,5 x 2,5 mm. ако сликата е комплексен, малата големина и не е многу добро! ако имате потреба од големи димензии за сите слики, ве молиме контактирајте со нас!
За нас
Нашите дијамант шема на полу-готови производи, не ги вклучува рамка. Ние обезбедуваме везови дијамант алатки производителот. и ние имаме 20% повеќе дијаманти ќе биде објавено! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да клиенти од целиот свет го цениме!
Повратни информации
па вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! ако не сте задоволни со производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и неутрални повратни информации. ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!
Експрес испорака
Внимание! ние сме меѓународна продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ, БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да биде за 10 до 25 работни дена за испорака. ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.

Повеќе информации

Големина:
size 25x20cm, size 40x30cm, size 50x40cm, size 60x50cm
Бренд Име:
RealShining
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Портрет
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
Во текот 30x40cm кутија за пакување,подолу 30x40cm торба за пакување
Употреба:
Дома декор&ѕид уметност&ѕид декорација
Тема:
Мајка Љубов
Број на Бои:
30-45
колекции внатрешни детали:
платно, доволно rhinestones, збир на алатки
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна