.

моќ алатка батеријата за AEG 14.4 VA 3300mAh,48-11-1000,48-11-1014,48-11-1024,BBM 14 STX,SB2E 14 STX

моќ алатка батеријата за AEG 14.4 VA 3300mAh,48-11-1000,48-11-1014,48-11-1024,BBM 14 STX,SB2E 14 STX

2467.20
DEN 2245.00 -9 %

Износ
Това е достапна


AEG 14.4 VA
Одговара AEG Алатки :
BBM 14 STX,BBS 14 KX RAPTOR, BBS 14 X,BBS 14 X RAPTOR,BDSE 14.4 Т Супер вртежен момент,BDSE 14 STX,BDSE 14 Т Супер,БС 14 X,BS2 E 14.4 Т,BSB 14 STX,SB2 E 14.4 Т Супер вртежен момент,SB2 E 14 STX
Заменете AEG оригинална батерија :
48-11-1000,48-11-1014,48-11-1024
Напон : 14.4 V
Клетка : Ni-CD, Ni-МЗ
Капацитет : 1.3 Ах,1.5 Ах, 2.0 Ах,2.5 Ах, 3.0 Ах,Ах 3.3

Повеќе информации

Број На Модел На:
AEG 14.4 VA
Големина:
108*75*69
Напон:
14.4V
is_customized:
Yes
Бренд Име:
C&P
Тежина:
950g
Тип:
NI-МЗ
Номиналниот Капацитет:
3300mAh
Примена:
моќ алатка
Составен Тип:
Пакет
Компоненти:
ABS+PC