.

BSM на возилото слепа точка помогне detection систем Со Ретровизор Аларм За BMW X4 Х5 X6 f20 f30 3 Серија 5 Серија 7 Серија

BSM на возилото слепа точка помогне detection систем Со Ретровизор Аларм За BMW X4 Х5 X6 f20 f30 3 Серија 5

19680.00
DEN 17318.00 -12 %

Износ
Това е достапна

Светлината обезбедува информации за возачот дека постои потенцијална закана. Системот работи кога автомобилот е претекнување како и кога тоа е да се биде совладана, за да се осигура дека автомобилот може безбедно да се врати во својата лента. На ADT Страна Помогне на системот е технологија дизајнирана да им помогне на возачите да ја промените ленти безбедно. Стави AB лепак на стојат база околу 3 M налепница, тогаш peal исклучување 3 M налепница маска, стави стојат база на избраната локација.Ако имате било какви прашања, pls оставете порака до мене.

Повеќе информации

OSD Language:
Англиски
Материјал Тип:
Висок Quanlity Пластика
Тип:
Видлив
Бренд Име:
BSM
Име На Модел:
BSM/САС Функции
Разговор Опсег:
3m*8m
Оперативен Напон:
10V-16V
Макс Работат На Струјата:
250ma
Работа Темп:
-30~70
Откривање Заѕвони:
3m*8m
Фреквенција (MHz):
24GHz
led индикатор:
ОЕМ изменуваат од страна огледало
BSM Опција функција:
Не-OBD
Гаранција:
24 месеци
Функција:
микробранова технологија
Огледало Карактеристики:
бела боја, грејач