.

Дами Зглоб Види Жените Водоотпорен Мода Обичните Кварц Се Види На Часовникот Жените Се Облекуваат Часовници Montre Femme Relogio Feminino

Дами Зглоб Види Жените Водоотпорен Мода Обичните Кварц Се Види На Часовникот Жените Се Облекуваат Часовници

925.92
DEN 695.00 -25 %

Износ
Това е достапна


Дами Зглоб Види Жените Водоотпорен Мода Обичните Кварц Се Види На Часовникот Жените Се Облекуваат Часовници Montre Femme Relogio Feminino
- Бренд : SKMEI
- Часовници категории : Жени
- Види стил : Мода
- Форма на бирање : Круг
- Движење тип : Кварц
- Дисплеј тип : Покажувачот
- Бенд materal : Кожа
- Затворач тип : Pin тока
- Бенд боја : Црна / Бела / Red / Сино / Розова
- Види lenght : прибл 23cm
- Dial дијаметар : прибл 3.6 cm
- Dial дебелина : прибл 0.9 cm
- Бенд ширина : околу 1.8 cm
- Види тежина : околу 30g
На водоотпорен длабочина е до 3 Bar,Може да Плива Со Тоа (ве Молиме да Не Притиснете Било кое Копче за Подводни)
Жените Види : Часовници Жени

Повеќе информации

Dial Дијаметар:
36mm
Број На Модел На:
дами часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Ширина:
18mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
23cm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Движење:
Кварц
Бренд Име:
SKMEI
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
9mm
боја:
Црна,Црвена,Сина,Бела,Розова
Жените Се Види:
Кварц Злато Случај
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените