.

5pcs керамички цевки штекер седиште GZC8-Y-5-G 8 pin седиште цевка штекер златната нога за PCB KT88 6550 EL34 6P6P 6V6 6SN7

5pcs керамички цевки штекер седиште GZC8-Y-5-G 8 pin седиште цевка штекер златната нога за PCB KT88 6550 EL34

DEN 491.04

Износ
Това е достапна


Параметарот :

Повеќе информации

Број На Модел На:
GZC8-Y-5-G