.

10 Парчиња 6MM Мотоцикл Обтекател Тело Завртки За KTM мотоцикли KTM РК 125 РК 390 350 SX-F 125 SX 50 SX 125 EXC 690 СКМ Р

10 Парчиња 6MM Мотоцикл Обтекател Тело Завртки За KTM мотоцикли KTM РК 125 РК 390 350 SX-F 125 SX 50 SX 125

DEN 503.52

Износ
Това е достапна


Производи Се Препорачува
За јамаха мт
Состојба : 100% Сосема нов
Количина : 10 компјутери
Материјал : Алуминиум CNC
Бои : сребрена/златниот/портокал/зелена/блу/црна/црвена
Fitment :
во commom употреба мотоцикл (не одговара за Харли-Дејвидсон и kawasaki zx10r 2015)
за kawasaki z750 z800 z1000 ZZR600 ZX6 R ZX636 R Хонда CB599 HORNE
Пакетот Вклучува :
1 сет на обтекател завртки(10 парчиња)
Answer : ___________________________ Note :
Имаме Црвено/Сино/Златниот/Црна/Сребрена/Зелена / Портокалова Боја за избор.
Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо.Ве молиме контактирајте со нас слободно!
Како што знаеме,ова е промотивни производи,ние ќе го избра обичните испорака,без следење на информации.Под нормални околности,пристигнување време за 30 - 50 дена.

Повеќе информации

боја:
Зелена, Црна, Златна, Портокалова, Сребрена, Црвена, Сина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
ZRIHE
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,Триумф
Име На Модел:
RH2-FB-002
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Бои:
црвено/сребрена/зелена/портокал/златниот/сино/црна
Употреба:
Обтекател тело Завртки Завртки
Е Прилагодена:
Yes