.

Формулиран 5 Панели Chrysanthemum Цвеќиња Уметност Платно Ѕидното Сликарство Виси Слики За Дневна Соба Оркестарот cuadros decoracion

Формулиран 5 Панели Chrysanthemum Цвеќиња Уметност Платно Ѕидното Сликарство Виси Слики За Дневна Соба Оркестарот

1007.52
DEN 554.00 -45 %

Износ
Това е достапна

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
повратни информации
1 : ние зависи од нашите задоволството на клиентите да successd , затоа , вашата повратна информација е од исклучително значење за нас
2 : ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации
3 : контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации, ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми
.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. пакет : 1 Set*платно печатење на слика(Вклучува 5 панел на слика,Но нема мат, не внатре во рамката, не надвор рамка)
Драги Мои Пријател
ВЕ МОЛИМЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ГО НАПОМЕНА ПРЕД ДА КОНКУРИРААТ И ДА ЈА ПЛАТИ
1. Ако треба да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме мора да ни остави порака со плаќање. Ние ќе брод на адресата која ја остави на Alibaba кога ќе нареди, ве молиме потврдете го вашиот превозот адреса на Alibaba е точно кога ќе се плати.Ако не го добиете објект откако ќе плаќа 20 дена,ве молиме контактирајте со нас; ние ќе се потрудиме да се реши тоа !
3.Тоа е прекрасен подарок за вашите наставници,вашиот соучениците, пријателите,вашето семејство,итн. 3 сликата не е рачно изработени,тоа е отпечатен од страна на машини. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа. Ако имате проблем за нашите трансакции, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Политика На Враќање :
Ние нудиме целосна наплата доколку објектите не е ист како шоу на слики, но тие мора да бидат во добра состојба не се користи.
2 Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Плаќање :
redit Картичка ,запад унија,банкарски трансфер,зачувам?сите достапни.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.

Повеќе информации

Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25CM, 20x30 20x40 20x50CM, 30x40 30x60 30x80CM, 40x60 40x80 40x100CM
Стил:
Модерна
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Уште живот
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Обликот:
Нередовните