.

2017 Снегулка DIY сребро цинк легура привезоци (50 парчиња/pack) ZA1134

2017 Снегулка DIY сребро цинк легура привезоци (50 парчиња/pack) ZA1134

301.44
DEN 184.00 -39 %

Износ
Това е достапна

Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Антички Сребрен Материјал : алуминиум Пакување Количина : 50 Парчиња Код Бр. ZA1134
Големина Приближно : 20x15 mm Дупка со Големина Приближно : 2mm

Повеќе информации

Метална боја:
антички сребрен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
ZA1134
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
снег шушка
Материјал:
Легура
кодот:
ZA1134
боја:
антички сребрен