.

3G Антена Гума 5dBi 850/900/1800/1900/2100 MHZ SMA Машки Конектор + SMA Женски Конектор Да TS9 Машки Конектор RG316 Кабел

3G Антена Гума 5dBi 850/900/1800/1900/2100 MHZ SMA Машки Конектор + SMA Женски Конектор Да TS9 Машки Конектор

DEN 283.20

Износ
Това е достапна

НОВА 3 G Антена Гума 5d Bi 850/900/1800/1900/2100 MHZ Големина L 195mm Max D 13mm Со SMA машки Конектор + SMA да TS9 Pigtail Кабел SMA Женски Bulkhead Конектор да TS9 Машки plug Десен Агол Конектор RG316 Кабел 15cm 6"
GSM 3 G WCDMA TDSCDMA omnidirectional антената се здобијат со антена , SMA антенски интерфејс стандард
Фреквенција : 850m 900m 1800m 1900m 2100m мулти-фреквенција антена
Стекнат : 5d Bi
Вкупна должина : 195mm
Дијаметар : 13mm
Конектор Тип : SMA машки приклучок
Стил : укината 90 степени
Апликации : Безжични LAN Уреди Wi-Fi Радија Надворешна Антена Апликации за Безжична ОЕМ Апликации за Безжична Инфраструктура
Ако ве праша за други кабел тип или други должина,ве молиме контактирајте со нас, ние сме среќни да го прилагодите за вас
Ако може да се купи повеќе квантитет,ние ќе ви даде соодветна попуст.
Количина : 1pc антена + 1pc кабел

Повеќе информации

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
3G Антена
Фреквенција :
850/900/1800/1900/2100 MHZ
is_customized :
Yes
Отпорност :
50Ohm
Добивка:
5dbi
Антена должина:
195mm
Конектор тип:
sma машки