.

Бренд Нови 2бр/пакет J456b Алуминиум U-облик Постојан Седиште Менгеме со Завртка DIY Модел База Продаде во Загуба

Бренд Нови 2бр/пакет J456b Алуминиум U-облик Постојан Седиште Менгеме со Завртка DIY Модел База Продаде во

104.64
DEN 99.00 -5 %

Износ
Това е достапна


2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
1 : во САД се : 10-39 работни дена. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail. Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.
Пакетот вклучува : 2 парчиња
Големина на : 20*18*13.
2 : Русија : 12-55 работни дена.2 mm
Отворот дијаметар : 5. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.
Време на испорака само за референца.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.3 mm
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.Ние ќе процесот секоја parcelss.
3 : Европа земјата : 10-55 работни дена.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план. Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути. Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.5 мм
Материјал : алуминиум
Материјал дебелина : 2. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.

Повеќе информации

Бренд Име:
Pixiuonline
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
/
Тип:
Рака Алатка Делови