.

16-120MM2 Свиткување алатка JY-16120 Прирачник Жица Свиткување Алатка Прирачник за компресија алатка со долга рачка

16-120MM2 Свиткување алатка JY-16120 Прирачник Жица Свиткување Алатка Прирачник за компресија алатка со долга

DEN 1377.12

Износ
Това е достапна


16-120 MM2 Свиткување алатка JY - 16120 Прирачник Жица Свиткување Алатка Прирачник за компресија алатка
со долга рачка
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : механичка сила Crimping клешти
Модел : JY-16120
Компресија опсег : 16-120mm2
Материјал : леано железо
Пакет големина : 56*22*6 CM
Тежина : 4 KG

Повеќе информации

Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Металугрија
Пакет:
Кутија
Број На Модел На:
JY-16120
Големина:
56*22*6CM Package
Тип:
Клешти
Примена:
механичка сила Crimping клешти
Број На Производ:
FC625
Име на производ:
механичка сила Crimping клешти
Модел:
JY-16120
Компресија опсег:
16-120mm2
Материјал:
леано железо
Пакет Големина:
56*22*6CM
Тежина:
4KG
Тип:
Рака Алатки
Број на Парчиња:
1