.

Карма Ѓердани & Приврзоци Злато-боја Кругот Макси Ѓердан Жени

Карма Ѓердани & Приврзоци Злато-боја Кругот Макси Ѓердан Жени

45.60
DEN 30.00 -34 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Функција:
Порака За Потсетување,Расположение Tracker,Спиење Tracker,Аларм,Период Tracker,Повик За Потсетување,Фитнес Тракер
Pendant Големина:
ААА
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Олово-метални Легури
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ААА
Бренд Име:
BAIBAOROOM
Објектот:
6009