.

Топла Продажба 5pack(12 Совети/pack) Нерегуларни Шема Ноктите матрицата Помине Уметност Нокти Шупливи Матрицата Лепенки 3D DIY Ноктите Accessoires

Топла Продажба 5pack(12 Совети/pack) Нерегуларни Шема Ноктите матрицата Помине Уметност Нокти Шупливи Матрицата

105.12
DEN 84.00 -20 %

Износ
Това е достапна

За испорака : 1)Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти.5 cm 100% нов мало Може да се користи како ноктите vinyls и 3 D шупливи нокти налепници Пакет Содржина : 5pack случаен шема шупливи нокти налепници ЗАБЕЛЕШКА : испрати по случаен шема,Ако умот ,да не го купат!!! ПРАШАЊА и одговори П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently? A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPS-от и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки., по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. 2)Предмети се испраќаат од Кина преку Воздухопловната, достигнувајќи повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. За Плаќање : 1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Бренд Име:
JEARLYU
Материјал:
Пластични
Стил:
шупливи нокти налепници
Број На Модел На:
Налепница & Decal
Количина:
5pack
Големина:
33*4.5cm
боја:
како на сликата покажува
Тип На Објект:
помине уметност налепница
Количина:
5pack/многу
Состојба:
Нови Arrivial топла продажба Шупливи нокти налепници
is_customized:
Yes
Тип:
Моден diecut матрицата шупливи 3D помине уметност налепници
matreial:
Пластични
ноктите печ:
убавината налепница помине уметност украси шупливи 3D помине уметност налепници
Функција :
Шупливи помине уметност лепенки 3D DIY ноктите accessoires
Стил:
Бренд нови нокти алатки шупливи помине уметност налепница ongles unhas лепило