.

20pcs Завртка Ротари Mandrel За Dremel Додатоци Дијамант Сечење Диск Поврзување Mandrel Cut-off Тркала месо тело 3.0 mm Моќ Алатка

20pcs Завртка Ротари Mandrel За Dremel Додатоци Дијамант Сечење Диск Поврзување Mandrel Cut-off Тркала месо

211.68
DEN 155.00 -27 %

Износ
Това е достапна

0 mm Моќ Алатка
Име : Mandrel
Режим No : 1526
Големина : 3.
Напомена :
1. Б : Ако нешто не сте saticfied, pls се обиде да остави порака или eamil за нас пред leaved негативен фидбек или отворен спор. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Aliexpress Стандард Превозот , тоа вклучува поголемиот дел на e-mail пораки превозот како што се : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, Хонгконг Пост,Шведска Пост, Posti Финска, Post NL итн.0 mm
Боја : Сребрена
Тежина : 0. Ако сте руската Клиент , pls оставете ни го вашето име и презиме со 3 зборовите, или можете да не добиете на стоки успешно. Aliexpress Премиум Превозот , времето за Испорака е за 7-20 дена. Откако не доби пакет по 60days од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, само нас контакт и ние ќе направиме се за целосна наплата додека не се отвори расправа за нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : дали вашиот цена вклучуваат сопствени данок"font-size : 16px;"> A : Не, купувачот треба да се обрне на сопствени даночни зависи од различни земји. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. А : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, 5stars повратни информации ќе биде голема appriciated. Времето за испорака е за 15-60 дена ( со Следење на Информации ) Ако не се стоки по стоки утврдени 40days , pls контактирајте со нас , ние ќе провери парцела за вас . Сега уживајте во вашата шопинг!!!
ОПИС
20pcs Завртка Ротари Mandrel Додатоци За Дијамантски Сечење Диск Поврзување Mandrel Cut-off Тркала месо тело 3. Ви благодариме. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , времето за Испорака е околу 20од 60 дена ( Без следење на информации ) Ако не се стоки , pls жалат по стоки испратени надвор 60days , и ние ќе се врати на пари за вас, директно б. Ако не receieved стоката кога датум на испорака заврши, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Исто така добредојдени да vist нашата компанија. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот со најдоброто решение. Но таму не било следење на број и нестабилно време на испорака. Значи, со цел да бидете сигурни дека за успешна испорака, Pls оставите вашето име и презиме кога нарачување ако сте доаѓаат од Русија. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.0 kg
Пакет : 20pcs/торба
Тоа може да се користи за поврзување на дијамант сечење диск како на слика шоу
За mandrel е потрошен материјал и лесно да се скрши, ќе е подобро да се подготви повеќе за да се осигура вашата високо ефективна работа. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. П : Како можам да се направи голем ред со малку пониска цена"font-size : 16px;"> О : Ако ви треба повеќе од 15pcs за секој објект, може да се направи неплатени цел.

Повеќе информации

Бренд Име:
TOOLFIT
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
1526
Големина:
Shank 3.0mm
is_customized:
No
Тип:
Ротари Mandrel Dremel
Месо тело големина:
3.0 mm
Ротари Mandrel:
челик mandrel
завртка mandrel:
мини mandrel
Поврзување Macndrel:
Mandrel За Сечење Диск
Сечење Mandrel :
3.0 mm Mandrel
Метал Mandrel :
Абразивни Mandrel
алатка додатоци:
моќ алатка
Абразивни Алатки:
Абразивни Додатоци