.

Uloveido Пеперутка Деца Накит Сетови Сребрена Боја Пурпурна Кристал Партија Булчински Свадба Прстен Ѓердан Earring Накит Поставите T235

Uloveido Пеперутка Деца Накит Сетови Сребрена Боја Пурпурна Кристал Партија Булчински Свадба Прстен Ѓердан

728.64
DEN 547.00 -25 %

Износ
Това е достапна

Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.
П : Дали ќе го прифати Pay-pal?
А : Жалам,Aliexpress donot работа со Pay-pal,ве молиме да ни испратите e-mail и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.
Uloveido Сребрена Пеперутка Пурпурна Кристал Партија Се Облекуваат Децата Свадба Накит Подарок Сет Свадба Аметист Прстени Ѓердан Обетки T235
.
П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?
A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.
О : Прво,ве молиме ни e-mail на слики за да 276598151(во)qq.
П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.Ако пакетот е во вашата локална поштата,ве молиме да оди да ги земе со себе.
П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.
Ѓердан,Bijouterie,Изјава Ѓердан,Collares,Колиер,Суспензија,Накит,Ѓердани & Привезоци,Колиер Femme,Bijoux,Гроздобер,Pendant,Украси,Ѓердан Жените,Ѓердан Женски,Аниме,Синџир,Привезоци,Денот на Вљубените,Долг Ѓердан,Жените Ѓердан,Boho,2015 Година,Цвеќиња,Суспензија,Јака,Кристално Накит,Накит Ѓердан,Приврзоци За Жените,Ѓердан Ѓердан,Bijoux Femme,Синџири Дами,Подароци,Bijouterie,Colares,Мажите Накит,Продажба,Collares Mujer,Синџири За Мажи,Додатоци,Жените Ѓердан,Colar Feminino,Colar Masculino,Sapphire-Накит,Нерѓосувачки Челик,2016 Година,Јака Ѓердан,Кристално Ѓердан,Rhinestones,Ѓердани Привезоци,Приврзоци За Пријатели,Розово Злато,Валентин,Денот на Вљубените Подароци
Uloveido Сребрена Пеперутка Пурпурна Кристал Партија Се Облекуваат Децата Свадба Накит Подарок Сет Свадба Аметист Прстени Ѓердан Обетки T235
Uloveido Топла Продажба се Зголеми Злато Позлатен Пеперутка Кристал Накит во Собата за Жените Булчински Свадба Пурпурна Обетки Ѓердан Прстен се Поставува T234
Превозот
Ние ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албум
Ве молиме оставете ни го вашето е-маил и ние ќе ви испратиме каталог на сите
2.
П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.Што ќе правам?
О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на веб-сајтот .
П : Како да се измери мојот прстен големина?
А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.
A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.

Повеќе информации

Метална боја:
Platinum Позлатен
Прстен Големина:
9, 8, 6, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Uloveido
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Инсекти
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Пол:
Жени,Девојки
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
Свадба Накит Сетови
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки,Прстен,Ѓердан,Синџир
Големина:
Ring
Тежина:
Rings
Главниот Камен Големина:
Прстен
деца накит:
австрискиот кристал накит
деверуша накит сет:
свадба ѓердан
Кристал Накит Сет:
Sterling Silver
накит подарок сет:
свадба накит
Метали Тип:
сребро позлатен