.

Eachine За Пионер E350 РК Quadcopter Резервни Делови Bluetooth Datelink За РК Играчки Модели Multirotor Делови

Eachine За Пионер E350 РК Quadcopter Резервни Делови Bluetooth Datelink За РК Играчки Модели Multirotor Делови

DEN 1008.00

Износ
Това е достапна


8138310190905439 РК Quadcopter Топла Продажба US $ 25.98 /парче US $ 31.98 /парче US $ 65.98 /парче US $ 36.99 /парче US $ 83.98 /парче US $ 109.98 /парче US $ 285.98 /парче US $ 219.98 /парче
Опис : Brand Name : Eachine Точка Име : Bluetooth Datelink Употреба : резервен дел за Eachine За Пионер E350 РК Quadcopter Пакет се Вклучени : 1 X Bluetooth Datelink
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.

Повеќе информации

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
E350
Бренд Име:
EACHINE
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Технички параметри:
Вредност 10
За Возило Тип:
Хеликоптери
Алатка Материјали:
Bluetooth Datelink
Надградба На Делови/Додатоци:
Bluetooth Datelink
Четири тркала Атрибути:
Bluetooth Datelink
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Bluetooth Datelink