.

Случај за Samsung Галакси J2 Премиер G532F Вертикална задниот Поклопец Назад Флип Случај за Samsung Галакси J2 Премиер Кожа Капак за да се Отвори Нагоре и Надолу

Случај за Samsung Галакси J2 Премиер G532F Вертикална задниот Поклопец Назад Флип Случај за Samsung Галакси

354.72
DEN 330.00 -7 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Материјал:
кожа
дизајн:
бизнис
Карактеристики:
Висок Квалитет на телефонот случај
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
HongBaiwei
Големина:
for samsung galaxy j2 prime
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
материјал стил:
Вештачка Кожа СТП
Продажбата на начин:
трговија на големо и на мало
боја:
9 Различни Бои