.

Убаво Мека Силиконска Гума Камера Заштитна Тело Покрие Случај на Кожата Камера случај торба за Fujifilm Fuji XT10 X-T10 Кожа Случај Торба

Убаво Мека Силиконска Гума Камера Заштитна Тело Покрие Случај на Кожата Камера случај торба за Fujifilm Fuji

2250.72
DEN 2026.00 -10 %

Износ
Това е достапна

Опис на производот ТОПЛА ПРОДАЖБА на Силиконски Камера Заштитна Маска За 1.Тоа се прави на strechable, здрав, мека висок квалитет, здрава материјал. 2.Силиконски камера маска, нежно, издржливи и перат, совршен вашиот камера. 3.Заштита на домување и тастатурата против гребење, стружење и абразија, згора на тоа сите функција може да се користи слободно. 4.Добро чувство на допир. 5.Компатибилен за За За XT10 1 X Убаво Мека Силиконска Гума

Повеќе информации

Боја:
Кафе, Кафена, Црна
Број На Модел На:
Fujifilm Fuji XT10 X-T10