.

Супер Сјајните SS3 SS4 SS5 SS6 SS8 SS10 SS12 SS16 SS20 ЦРВЕНИОТ Не амбуланта корегирање Кристал Боја 3D Помине Уметност Украси Flatback Rhinestones

Супер Сјајните SS3 SS4 SS5 SS6 SS8 SS10 SS12 SS16 SS20 ЦРВЕНИОТ Не амбуланта корегирање Кристал Боја 3D Помине

187.20
DEN 187.00 -0 %

Износ
Това е достапна

Супер Сјајните SS3 SS4 SS5 SS6 SS8 SS10 SS12 SS16 SS20 ЦРВЕНИОТ Не амбуланта корегирање Кристал Боја 3 D Помине Уметност Украси Flatback Rhinestones
Rhinestones Материјал : Стакло, кристал Rhinestones
Rhinestones Стил : Бесплатен превозот hot fix rhinestones,железо-на кристал
Rhinestones Назад лепилото Боја : црвена
Rhinestones Техника : Hot Fix (Топлина Чувствителни Лепило на Грбот)
OK (ок) за да се поправи на : помине уметност, маици, Фустани, Превези, Headpieces, мобилен телефон, Компјутер,
Ракавици, Чевли, Чанта, апарати за Домаќинство и така натаму..
Функција : заслепувачка светлина, силна лепак, ниска дефект, јасно раб & агол, машина за сечење, висок индекс на рефракција
Ве молиме забелешка : Ова е ss6 е мала големина(1.9-2.0 mm) SS6 црвено CLOOR
Клиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција. 2)Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга. Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа(освен сабота и недела).Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас. Плаќања : 1) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. Или не, ве молам, точно пред исплата. 2) ве Молам оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина). 3) телефонскиот број не е препорачливо за повеќе точна испорака. Превозот и Предавање Термин : 1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК. 2) точки ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен примени. 3) Предмети се испраќаат од Хонгконг Пост Воздухопловната(ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена

Повеќе информации

боја:
SS3 1440pcs, SS4 1440pcs, SS5 1440pcs, SS6 1440pcs, SS8 1440pcs, SS10 1440pcs, SS12 1440pcs, SS16 1440pcs, SS20 1440pcs
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Број На Модел На:
SS3/4/5/6/8/10/12/16/20
Големина:
1440pcs/package
Тежина:
20g
Количина:
1440
Материјал:
Стакло