.

1pc Две Начин Чевли се Протега Носила Машина S-2

1pc Две Начин Чевли се Протега Носила Машина S-2

DEN 5712.00

Износ
Това е достапна


ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛ
чевли носила/чевли проширувач
Зголемување и Проширување на Машина
Постојат четири пара на чевли трае.
чевли се протега машина/чевли носила/чевли проширувач
Имаат knob на врвот и на задниот дел, односно, за регулирање на проширувањето на дланка чевли и висок степен на.
Постојат четири пара на чевли трае.дами и господа, женски високо-револвер, детски чевли.
Чевли носила машина се користи главно за да се прилагоди на несоодветни чевли на клиенти, намалување на брчки или одредени поголеми кој се користи широко се користи во чевли поправка на машинерија, обувки продавница, оддел и чевли трговија на големо пазар, некои чевли фабрики направи чевли носила машина последните процесот на производство на чевли.

Повеќе информации

Бренд Име:
YunlinLi
Состојба:
Нови
Тип:
Вертикална
Број На Модел На:
S-2
со англиски Упатство:
no
is_customized:
Yes
Примена:
Електрични Алатка Во Собата, Чевли Носила