.

Худ Задниот Мотор Багажникот Страна Тело Автомобил Налепница Decal Комплет Покритие за Mini John Cooper Works Paceman R61 JCW Автомобил Стил Додатоци

Худ Задниот Мотор Багажникот Страна Тело Автомобил Налепница Decal Комплет Покритие за Mini John Cooper Works

4319.52
DEN 2246.00 -48 %

Износ
Това е достапна

Објект Објект Fitment :
Само одговара за 2014 година На Mini Cooper S Paceman JCW
Answer : ___________________________ Note : како примерок автомобил во слики
Објектот Спецификација :
100% Сосема Нов
Бела, Црна, Црвена и Златно - 4 бои да се избере Забелешка : различни земја бои може да биде именуван различни, проверете на слики од бои пред цел. Intallation Совет : Водоотпорен винил материјал.Поддржани со себе лепило за лесна и ре-позиционирање.Лесно се отстранува без да остават леплива остатоци Проверете инсталација метод во следните слики. Picures се само за референца. 5 D јаглерод влакна може да биде лесно се инсталира без вода помош. Но, други бои се предлагаат влажни инсталација. Пакет Содржи : 1 Сет (Моторот Покритие X1 + Багажникот Cover X1 + Тело Side X2)
ЗА ПРЕВОЗОТ
1. Ние прво ќе се користи e Packet Испорака во САД за купувачот да ја испорача стоката.
2. Ние ќе обично се користат Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за купувачот
да ја испорача стоката.
И со следење на информации понудени.
ЗА ПЛАЌАЊЕ
Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
За Враќање
Се надевам дека ќе ви се допадне овој производ, но ако сте на било кој начин незадоволни со купувањето,
можете да го вратите во рок од 30 дена за размена или реконструкција (со исклучок на превозот обвиненија),
ве молам само се чувствуваат слободни да контакт со мене во секое време.
За Повратни Информации
Се надеваме дека ќе може да ни даде 5 ѕвезда повратни информации да ни ги охрабри да направи beeter и да помогне на другите купувачот со цел добра предмети од нас.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
Поставен На Коњ
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Модел:
ОЕМ
Материјал Тип:
KK
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Целото Тело
категорија:
Налепници
is_customized:
Yes
дизајн:
зборови