.

ВИСОК КВАЛИТЕТ на НОВИ CF288-60027 CF288-60030 Assy-ADF Зглоб ADF Зглоб Собранието за HP Pro 400 MFP M425 M425DN M425DW M476 M521

ВИСОК КВАЛИТЕТ на НОВИ CF288-60027 CF288-60030 Assy-ADF Зглоб ADF Зглоб Собранието за HP Pro 400 MFP M425 M425DN

DEN 475.20

Износ
Това е достапна

Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 45 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Ние можеме да брод на стоките од DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex експрес, доколку на голема количина ние исто така имаме свој товар на бродот на стоки ширум светот со поевтини испорака цена, ве молиме истрага на детали. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 45 работни дена. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ако компатибилни објектот е неисправен по 1 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Ние можеме да брод на стоките од DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex експрес, доколку на голема количина ние исто така имаме свој товар на бродот на стоки ширум светот со поевтини испорака цена, ве молиме истрага на детали. ние не прифаќаме да се вратат. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ако компатибилни објект е неисправна на 1 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; Парите;Т/T;western union. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарам. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот : Ние Брод на Светот преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, CPAM, ние исто така имаат свои товар на бродот на стоки worldwise со поевтина цена Предмети се испраќаат преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, стигнат до повеќето од countryes whith во 5-15 работни дена.

Повеќе информации

Број На Модел На:
M425/M521/M476
Бренд Име:
TENGYUAN
боја:
BK
Тип:
Други
Име на производ:
ADF Зглоб
P/N:
CF288-60027 CF288-60030
квалитет:
компатибилен нови
Гаранција:
3 Месец
Минимална количина:
2
Користат За:
H-P M425/M521/M476 печатач
Пакет:
Неутрален Пакување